Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

مواد اولیه آزمایشگاهی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » مواد اولیه آزمایشگاهی

فناستین یا استون فنیدین CAS 62-44-2 Phenacetin یا Acetphenetidin China Phenacetin استن فنیدیدین ، تأمین کننده چین. مترادف: p-Acetophenetidide؛ استامید شماره CAS: 62-44-2 ویژگی ها: پودر بلوری سفید. فرمول مولکولی: C10H13NO2 بسته بندی: 25 کیلو گرم

مترادف: p-Acetophenetidide؛ استامید

شماره CAS: 62-44-2

خصوصیات: پودر بلوری سفید.

فرمول مولکولی: C10H13NO2

فرمول ساختار:

Phenacetin Or Acetphenetidin CAS 62-44-2 structure formula

بسته بندی: 25 کیلوگرم /درام فیبر

کلید واژه ها:فناقتین یا استن فنیدیدین

حلالیت: فناستین یا استن فنیدیدین در آب نامحلول است ، کمی در اتر محلول در آب ، کمی محلول در آب جوش ، محلول در اتانول و کلروفرم است. هنگامی که در اسید سولفوریک غلیظ حل می شود ،&# 39 را نشان نمی دهد. وقتی اسید نیتریک درون محلول ریخته شود ، زرد پرتقال است. بی بو ، کمی تلخ است.

نقطه ذوب حدود 134 درجه ، دارویی است که در بسیاری از کشورها ممنوع است.

فارماکوکینتیک:

p-Acetophenetidide یا استامید عمدتا به عنوان پاراستامول در کبد متابولیزه می شود و بخش کوچکی از آن به پاراستامول اتر دیاستیله می شود. پس از متابولیسم بیشتر به ایمینوکینون ، فنازتین یا استن فنیدیدین می تواند هموگلوبین را به متموگلوبین اکسید کند. وقتی مقدار بسیار زیاد باشد ، ممکن است سیانوز بروز کند و حتی علائم شدید هیپوکسی به خصوص در کودکان رخ دهد.

نشانه ها:

این محصول عمدتاً برای ضد تب و ضد درد کاربرد دارد. به دلیل سمیت آن ، P-Acetophenetidide یا استامید توسط پاراستامول جایگزین شده است ، و اکنون فقط در برخی از ترکیبات ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد.

واکنشهای جانبی:

Phenacetin یا استن فنیدیدین سمی است ، استفاده طولانی مدت یا بیش از حد می تواند باعث کم خونی همولیتیک ، methemoglobinemia ، نکروز پاپیلری کلیوی و سرطان سلول متاستاتیک لگن کلیه شود.

ارزیابی دارو:

فناستین یا استن فنیدیدین ضد تب و ضد درد است و برای درمان تب ، سردرد ، نورالژی و غیره استفاده می شود. اثر ضد پیری قوی تر از اثر ضد درد است. کارآیی آسپیرین شبیه به آسپیرین است. اثر آهسته و ماندگار است و سمیت آن کم است.

نتایج نشان داد: استنو فنیدید یا استامید و پاراستامول متابولیت آن دارای خاصیت ضد تب هستند. از آنجا که وقتی فنازستین را نمی توان با مهار کننده آنزیم به پاراستامول تبدیل کرد ، Phenacetin یا Acetphenetidin هنوز هم می تواند اثر ضد پیری آشکار نشان دهد. بنابراین ، اثر ضد تب محصولات نخ تنها توسط محصول فعال آن پاراستامول تولید نمی شود. اثر ضد درد ملایم فناستین را می توان به مدت 3-4 ساعت حفظ کرد و اثر هم افزایی استنو فنیدید یا استامید و اسید سالیسیلیک اسید می تواند اثر ضد درد را تقویت کند.

شکل فیزیکی ساختار فناستین: ذرات پودر کریستالی سفید، انعکاس مرئی را می توان با چشم غیر مسلح مشاهده کرد.

با توجه به تولید خودمان از کریستال فناستین، تعدادی عکس از اشیاء واقعی گرفته ایم، می توانید نگاهی بیندازید (در زیر)

Enlarged picture of phenacetin


(در تصویر نقاط انعکاس آشکاری وجود دارد)

2. کاربرد و نتایج پودر فناستین

فروش پودر فناستین 99% مصرف مسکن و تب بر است. استامینوفن متابولیت فناستین است. اثرات ضد تب و ضد درد آن مشابه اثرات آسپرین است. دارای اثرات ضد التهابی و ضد روماتیسمی ضعیف، بدون تحریک دستگاه گوارش و بدون اختلال انعقادی است. اثر ضد ادراری مشابهی دارد، می تواند جذب آب را تقویت کند و اثر درمانی خاصی بر دیابت بی مزه دارد. پودر فناستین 99% برای فروش استفاده از ذرات پودر کریستالی سفید است که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است.

با این حال، به دلیل عوارض جانبی جدی، بسیاری از کشورها اجازه استفاده از آن را به عنوان داروهای تجویزی نمی دهند. در حال حاضر، تحقیقات فناستین عمدتاً در حیوانات استفاده می شود.


Use of phenacetin

در فصل بعدی به تفصیل بررسی خواهیم کرد که چه عوارضی دارند، چقدر جدی هستند و چرا ممنوع هستند.

3. عوارض جانبی پودر فناستین

1. فناستین می تواند باعث آسیب شدید کلیوی شود

مکانیسم آسیب شدید کلیوی ناشی از فناستین، ویژگی های آناتومیکی و فیزیولوژیکی ذاتی کلیه است که کلیه را مستعد آسیب کلیوی ناشی از دارو می کند.

عوامل خطر شامل:

(1) جریان خون کلیوی بزرگ است، حدود 1/4 از حجم سکته قلبی را تشکیل می دهد، و مقدار داروهای عبوری نسبتاً زیاد است.

(2) ترشح و جذب مجدد داروها توسط لوله های کلیوی منجر به تجمع دارو در کلیه می شود.

(3) مکانیسم دو برابر شدن جریان متقابل غلظت دارو را در پارانشیم کلیه و پاپیلا افزایش داد که مستعد آسیب بود.

(4) فرآیند اسیدی شدن لوله های کلیوی می تواند بر حلالیت برخی داروها که مستعد رسوب دارو هستند تأثیر بگذارد.

(5) مویرگ های کلیوی بسیار غنی و بالا هستند و به راحتی می توان کمپلکس های ایمنی آنتی بادی آنتی ژن را رسوب داد. از آنجایی که علائم اولیه آسیب کلیوی ناشی از دارو آشکار نیست، نادیده گرفتن و تشخیص اشتباه توسط پزشکان آسان است. کلید جلوگیری از آسیب کلیوی ناشی از دارو، پیشگیری است. طبق گفته بلومله و همکاران، زمانی که فناستین وارد بدن می شود، متابولیت آن استامینوفن با غلظت بالایی در نوک پاپیلای کلیه تجمع می یابد، بنابراین ایجاد نکروز پاپیلای کلیه آسان است. مطالعه Kincaid smih's 이' این نظریه را تأیید کرد و پیشنهاد کرد که علل ریشه ای بیماری کلیوی ناشی از سوء استفاده از مسکن های ضد تب، نکروز پاپیلاری کلیه و نفریت بینابینی است. در این میان تظاهرات اصلی درگیری کلیه ضایعات مدولای کلیه است و تغییرات قشر مغز ثانویه است. به گفته پیترز و همکاران، اگرچه مکانیسم سم شناسی فناستین هنوز نامشخص است، اما نتیجه مهمی از طریق آزمایشات حیوانی به دست آمده است: سیتوکروم اکسیداز P450 (CYP) IA2 نقش کلیدی در متابولیسم فناستین ایفا می کند و فناستین اکسیژن دی اتیل تولید می کند. واکنش تحت تأثیر CYPIA2 برای به دست آوردن پاراستامول، استامینوفن می تواند با اسید گلوکورونیک، اسید سولفوریک یا گلوتاتیون ترکیب شود و متابولیت هایی را تشکیل دهد که از طریق ادرار دفع می شوند. CYPIA2 می تواند سمیت فناستین را برای کبد، کلیه و احشاء کاهش دهد و متابولیسم فناستین را تسریع کند. فناستین در موش های بدون cypi1a2 سمیت و سرطان زایی قوی تری دارد. هینسون 이 و ورونز و همکاران. نشان داد که واسطه فعال فناستین و پاراستامول نیز ممکن است با تعامل غیر CYP2 تولید شود. این واسطه‌های فعال به عنوان مواد سمی و سرطان‌زای فناستین به‌ویژه متابولیت‌های کینونی پاراستامول تحت تأثیر cyp2el در نظر گرفته می‌شوند. ناکایاما و همکاران و سسلمید و همکاران. نشان داد که واکنش متابولیک CYPIA2 فناستین می تواند سمیت دارو را تغییر دهد. نتایج آزمایش‌های آزمایشگاهی تأیید کرد که متابولیسم CYPIA2 فناستین دارای اثر سم‌زدایی است و مدل in vivo فناستین مورد مطالعه قرار نگرفته است.

2. فناستین می تواند انواع سرطان ها را القا کند.

در مسکن های ضد تب، داروهای حاوی فناستین می توانند سرطان را به استفاده طولانی مدت یا بیش از حد از داروها وادار کنند، که می تواند باعث ایجاد سرطان لگن و مثانه کلیه شود، میزان بروز آن حدود 9.5٪ است. علاوه بر این، در داروی ضد تب و ضد درد Paeonia lactiflora، داروهای حاوی ترکیبات آمینوپیرین (مانند آنجین، قرص آنفیکا و ...) می توانند باعث ایجاد سرطان شوند. این نوع داروها می توانند در محیط اسیدی داخلی با غذا واکنش نشان دهند. ترکیبات نیتروزو مانند نیتروزامین ها سرطان زایی قوی دارند. آنها می توانند پروتوآنکوژن ها را فعال کرده و باعث سرطان اندام ها و بافت های مختلف بدن انسان شوند. بنابراین مصرف طولانی مدت این دارو می تواند باعث ایجاد سرطان معده، بلاست کبد و مثانه شود.

4. روش تشخیص پودر فناستین با کیفیت بالا

برخی از مشتریان از ما در مورد خلوص 99% فناستین که پس از گرم شدن و کریستال شدن در حال ذوب شدن است سوال پرسیده اند. اگر جامد جامد شفاف سفید پس از ذوب و تبلور ظاهر شود، خلوص بهتر است. اگر نه، یعنی طهارت خوب نیست. البته، ما'در اینجا نظر نمی دهیم. در علم، خلوص با کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC) تشخیص داده می شود. این یک مرجع علمی تر است. ما هر دسته را آزمایش خواهیم کرد.
جیبرلیک اسید جبرلیک اسید پودری حجم ۱ و ۲۵ کیلوگرم محصول چین Gibberllic acid
واردکننده جبرلیک اسید جیبرلیک اسید جبرلین جیبرلین Gibberllic acid - GA3
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش ال متیونین ۲۵کیلویی محصول چین
خرید و فروش اسید آمینه ال-متیونین ال متیونین ۲۵کیلویی چین L-Methionine
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران 09121965797
Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


دی فنیل استونیتریل 25kg فروش - 09121965797
دی فنیل استونیتریل 25kg فروش Diphenyl acetonitrile
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 2248)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم