Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

مواد اولیه آزمایشگاهی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » مواد اولیه آزمایشگاهی

فروش ال تیروزین با کیفیت بالا در بسته بندی 25 کیلوگرم موجود و دارای مجوز مصرف, لطفا جهت دریافت آنالیز کالا و استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. 09122967819 ,88984092 ,88984093,88984094

تیروزین چیست؟

تیروزین یا ال-تیروزین (L-tyrosine) یکی از ۲۰ آمینو اسیدی است که به ساختن پروتئین‌ کمک می‌ کند. این یک آمینو اسید غیر ضروری در نظر گرفته می ‌شود چون بدن آن را از آمینو اسید دیگری به نام فنیل آلانین تشکیل می ‌دهد. این به این معنی است که شما نیازی به دریافت تیروزین از غذاها ندارید، اگر چه دریافت بیشتر آن از رژیم غذایی شما می تواند مفید باشد.

مزایای دریافت ال-تیروزین چیست؟

همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد، مزایای L-tyrosine می تواند شامل مبارزه با خستگی، افسردگی، عملکرد شناختی ضعیف و افزایش وزن باشد.

فواید تیروزین

  1. محافظت در برابر استرس و کمک به مدیریت علایم افسردگی.

ال-تیروزین برای مغز چه کاری می‌ کند؟

این آمینو اسید کمک می کند تا مغز برخی تحریک کننده ها و انتقال دهنده های خاص “احساس خوب” را تولید کند. تولید انتقال دهنده های عصبی تحت تاثیر رژیم غذایی شما، به ویژه میزان و نوع اسید آمینه که مصرف می کنید، قرار دارد. سطح تیروزین بر دوپامین و آدرنالین که مسئول نشاط و لذت شما هستند تاثیر می گذارد.

شرایط استرس زا باعث آزاد شدن کاتلول آمین ها می شود که می تواند باعث کاهش سطح آن ها شود. با توجه به مطالعات انجام شده در مورد اثرات L-tyrosine بر روی استرس، این آمینو اسید می‌ تواند به بالا آوردن سطح این هورمون ها، ارائه محافظت در برابر کاهش شناختی و تغییرات مرتبط با حالت ناشی از استرس (عمدتا فشار فیزیکی) کمک کند.

مصرف بیشتر این آمینو اسید ممکن است برای افراد تحت فشار زیاد و یا کسانی از افسردگی رنج می برند، مفید باشد؛ زیرا هنگامی که سطح دوپامین و نور اپی نفرین کاهش می ‌یابد، علائمی چون عصبانیت، خستگی و افسردگی افزایش می‌ یابند.

یک مقاله منتشر شده در سال ۲۰۱۶ نشان می دهد:

” افسردگی با اختلال در میزان مغز انتقال دهنده های خاص ارتباط دارد. ال-تیروزین یک انتقال دهنده است که می تواند افسردگی را تحت تاثیر خود قرار دهد. بسیاری از مطالعات از L-تیروزین به عنوان یک ضد افسردگی یاد کرده اند.”

شواهدی وجود دارد که حاکی از آن است که داشتن سطوح بالاتر تیروزین می ‌تواند به بهبود حالت و افزایش هوشیاری، توانایی مقابله با استرس و عملکرد شناختی عمومی کمک کند.

طبق برخی مطالعات، مانند مقاله ای که در مجله روانشناسی در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، هم چنین تیروزین می تواند در طول زمان هایی که افراد تحت تاثیر استرس فیزیکی قرار دارند، مفید باشد.

برخی از کارشناسان بر این باورند که تاثیر تیروزین به اندازه کافی قوی نیست تا بر استرس واقعی در اکثر مردم که رژیم غذایی متعادل دارند تاثیرگذار باشد و هیچ مطالعه‌ای نشان نداده است که این آمینو اسید می‌تواند اثرات ضد افسردگی اساسی داشته باشد.

  1. می ‌تواند انرژی و عملکرد ذهنی را افزایش دهد.

آیا تیروزین شما را خواب ‌آلود می ‌کند؟

معمولا نه. در واقع، تمایل دارد برعکس عمل کند. در حالی که تریپتوفان به خاطر افزایش خواب ‌آلودگی مشهور است، تصور می‌شود تیروزین توانایی تمرکز و عملکرد را افزایش دهد.

تیروزین چگونه به شما انرژی می ‌دهد؟

تحقیقات نشان می‌دهند که در طی شرایط استرس زا، این آمینو اسید می تواند به کاهش خستگی ذهنی و کمک به کارکردهای شناختی از جمله حافظه کمک کند. گفته می‌ شود که ال-تیروزین دارای اثرات محرک است و به همین دلیل است که می ‌تواند به طور بالقوه برای بهبود یادگیری و هوشیاری مورد استفاده قرار گیرد.

یک تاثیر قابل‌توجه برای این آمینو اسید بهبود هوشیاری در طول زمان محرومیت از خواب است. یک مطالعه نشان داد که تیروزین به بهبود هشیاری در حدود سه ساعت در میان افرادی که به خاطر کار شبانه از خواب محروم هستند، کمک کرده‌است.

شرکت کنندگان در این مطالعه، در سراسر روز که این آزمایش شروع شد و بیش از ۲۴ ساعت تا پایان آزمایش بیدار ماندند. شش ساعت پس از شروع آزمایش، نیمی از افراد ۱۵۰ میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن، تیروزین (در دوزهای تقسیم شده) دریافت کردند، در حالی که نیمه دیگر پلاسبو (دارونما) دریافت کردند. گروهی که تیروزین دریافت کرده بودند در مقایسه با گروه دیگر، کاهش عملکرد ذهنی کمتری در طول سه ساعت داشتند.

ال-تیروزین برای تیروئید چه کاری انجام می دهد؟

این آمینو اسید برای تولید تیروکسین، نوعی هورمون تیروئید استفاده می شود. تیروکسین، هورمون اصلی است که توسط غده تیروئید ترشح می شود و به تنظیم سوخت و ساز بدن و کنترل هورمون های تیروئید T3 و T4 کمک می کند.

مهم این است که تیروکسین به مقدار کافی تولید شود زیرا این امر باعث کاهش علایم کم کاری تیروئید می شود که ممکن است شامل متابولیسم شدید، خستگی، حساسیت به سرما، افزایش وزن، یبوست، خستگی و ضعف باشد.

از طرف دیگر، افرادی که دارای بیماری های تیروئید فعال از جمله بیماری هیپرتیروئیدیسم (تیروئید پرکار) و بیماری گریوز هستند، نباید تیروزین مصرف کنند، زیرا این ممکن است میزان تیروکسین را بیش از حد افزایش دهد، که می ‌تواند با داروها تداخل داشته باشد و علائم را بدتر کند.مطالعات نشان داده‌اند که ” بالا رفتن و پایین آمدن سطح دوپامین “می ‌تواند افراد را در برابر اعتیاد آسیب ‌پذیرتر کند. همانطور که یک وب سایت روان ‌پزشکی اشاره می کند:

“دوپامین، آدرنالین و نوراپی نفرین (catecholamines) مسئول انگیزش، انرژی، علاقه، عملکرد جنسی، لذت/پاداش، توجه و تمرکز در بدن شما هستند. آن ‌ها با حالت ‌های استرس مثبت مثل عشق ورزیدن، ورزش کردن، گوش دادن به موسیقی و رابطه جنسی همراه هستند. کمبود این هورمون ها در ایجاد سختی در شروع یا به پایان رساندن کارها، افسردگی، تمرکز ضعیف، انرژی کم، و فقدان انگیزه نقش دارند. رفتارهای اعتیاد آور نظیر الکل، مصرف مواد مخدر، سیگار، قمار و پرخوری نیز ممکن است رخ دهد.”

تحقیقات مستمر حاکی از آن است که تیروزین می تواند برای مدیریت نشانه‌های ترک هروئین و الکل، همراه با کاهش مصرف الکل در هنگام استفاده از مصرف دارو، مفید باشد.

به نظر می رسد که ترکیبی از تیروزین، ۵-هیدروکسی تریپتوفان (HTP)، فسفاتیدیل کولین و L-گلوتامین بیش‌ترین تاثیر را در بهبود حالات روحی و توانایی خواب در بزرگسالان معتاد به هروئین و الکل دارند، به این دلیل که به تعادل سطوح کاتکول‌آمین کمک می ‌کنند.


به منظور تبدیل تیروزین به انتقال ‌دهنده‌های عصبی، شما همچنین باید مقادیر کافی از مواد مغذی دیگر از جمله ویتامین B، اسید فولیک و مس را نیز مصرف کنید.

این بدان معنی است که شما همچنین باید غذاهای حاوی این مواد مغذی نظیر تخم مرغ، گوشت گاو، سبزیجات برگ دار، مارچوبه، پرتقال، لوبیا، حبوبات، بادام و سایر آجیل ها، دانه هایی مانند گل آفتابگردان و چیا، دانه های کامل مانند کینوآ و گندم، آووکادو و کلم بروکلی را در رژیم غذایی تان جای دهید.

خوب است بدانید که تریپتوفان و تیروزین در واقع با یکدیگر در بدن رقابت می کنند، بدین معنی که وقتی سطح یک کدام افزایش می یابد، معمولا سطح دیگری کاهش می یابد.جیبرلیک اسید جبرلیک اسید پودری حجم ۱ و ۲۵ کیلوگرم محصول چین Gibberllic acid
واردکننده جبرلیک اسید جیبرلیک اسید جبرلین جیبرلین Gibberllic acid - GA3
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش ال متیونین ۲۵کیلویی محصول چین
خرید و فروش اسید آمینه ال-متیونین ال متیونین ۲۵کیلویی چین L-Methionine
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران 09121965797
Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


دی فنیل استونیتریل 25kg فروش - 09121965797
دی فنیل استونیتریل 25kg فروش Diphenyl acetonitrile
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 2248)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم