Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

مواد اولیه آزمایشگاهی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » مواد اولیه آزمایشگاهی

فروش دی فنیل استو نیتریل 25KG محصول چین با کیفیت بسیار بالا تماس : 09121965797


دی فنیل استونیتریل

آشنایی با دارو ها کمک شایانی به شما خواهد کرد.  این که بدانید دارو ازچه موادی ساخته شده است و برای چه بیماری هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد خیلی اهمیت دارد. نکته مهم تر در مورد داروها دانستن عوارض جانبی‌ آنها و موارد منع استفاده‌ آنها است. چرا که با توجه به وضعیت جسمی خود می‌توانید با پزشک معالج خود مشورت کنید. دی فنیل استونیتریل یک پودر کریستالی سفید است که فرمول مولکولی آن C14H11N است. در این مقاله سعی داریم درباره این ماده گفتگو کنیم.گ خواص این ماده و موارد استفاده آن، عملکرد و عوارض جانبی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر سوالی مد نظر شما باشد، می‌توانید به سایت کیش دارو مراجعه کرده و آن را مطرح نمایید. مشاوران مجرب ما در این سایت با شما خواهند بود و سوالات شما را پاسخگو هستند. در ادامه با ما همراه باشید‌. 

درباره دی فنیل استونیتریل

دی فنیل استونیتریل یک پودر کریستالی سفید، کرمی یا زرد رنگ است که در اتانول و اتر محلول است.‌ این ماده به صورت یک واسطه عمل می‌کند. در واقع در تولید APIاستفاده می‌شود. این ماده برای درمان محرک‌‌‌‌های تنفسی کاربرد دارد. از جمله موادی که با استفاده از دی فنیل استونیتریل تولید می‌شود می‌توان آمین معده، آمین پنتامید سولفات، دیفنوکسیلات، دی فنیل استالدئید، دوکساپرام، لوپرامید و متادون را نام برد. از این مواد همچنین برای سنتز متادون، ضد اسپاسم ها و بقیه دارو ها استفاده می‌کنند.‌ برای آماده سازی دی فنیل استونیتریل می‌توان از طریق آبگیری آمید دی فنیل اشتیک با اکسی کلرید فسفر با عملکرد خوب عمل کرد. این ماده با اتیل-۴-بروم بوتیرات تحت تراکم بی آبی قرار می‌گیرد. سپس هیدرولیز آن تحت محیط قلیایی صورت می‌گیرد. این موارد ذکر شده عملکرد‌‌‌‌های شیمیایی این ماده را به ما نشان خواهد داد. البته که دانستن این مطالب نیز خالی از لطف نیست و شما آشنایی و آگاهی بیشتری از آن خواهید داشت. 

توضیحات بیشتر در مورد دی فنیل استونیتریل

دی فنیل استونیتریل یک‌ ترکیب شیمیایی است. همان‌ گونه که قبلا و‌ در قسمت‌‌‌‌های قبلی این مقاله مطرح شد، شکل ظاهری این ترکیب، به صورت یک مایع بی رنگ است‌. در واقع این ماده یک حلال پروتونی قطبی به حساب می‌آید و در سنتز آلی در تصفیه بوتادین استفاده خواهد شد. از این حلال در دستگاه هایی مثل کروماتوگرافی مایع و گاز استفاده خواهد شد. این ماده به عنوان متیا سیانید نیز شناخته می‌شود. یک تعریف دیگر درباره این مواد نیز می‌توانیم بگوییم. این ماده یک نیتریل آلیفاتیک و یک‌ ترکیب آلی فرار و بی رنگ است و می‌تواند طیف گسترده ای از ترکیبات قطبی و غیر قطبی را حل می‌کند.‌ این توضیحات درباره این ماده شما را با آن آشنا خواهد کرد.

ویژگی‌‌‌‌های فیزیکی دی فنیل استونیتریل

در این قسمت از مقاله ویژگی‌‌‌‌های فیزیکی دی فنیل استونیتریل را مورد بررسی قرار می‌دهیم و‌ این اطلاعات را در اختیار شما می‌گذاریم. درباره این ماده باید گفت که نقطه جوش آن بین ۱۷۵ تا ۱۷۷ درجه سانتیگراد است. درجه ذوب این ماده نیز حدود ۷۱ تا ۷۴ درجه سانتیگراد است. نقطه اشتعال این ماده را نیز برای شما عنوان می‌کنیم. این نقطه حدود ۱۲۰ درجه سانتیگراد است. این اطلاعات درباره این ماده بسیار اختصاصی است اما ترجیح دادیم این اطلاعات را برای شما به نگارش در آوریم. در ادامه مطالب بیشتری را مطالعه خواهید نمود. 

تولید اولیه این ماده

تولید اولیه هر ماده و دارویی اقدام خوبی در صنعت دارویی و پزشکی دنیا است. دی فنیل استونیتریل برای اولین بار ‌در سال ۱۸۴۷ تهیه شده است. مخترع این ماده یک شیمیدان فرانسوی به نام ژان بتیست دوما است. این ماده به عنوان یک محصول جانبی در فرآیند تولید اکریلونیتریل به دست خواهد آمد. در ادامه این مقاله نکات بیشتری درباره این ماده را توضیح خواهیم داد. 

کاربرد‌‌‌‌های دی فنیل استونیتریل

در این قسمت از مقاله درباره کاربرد‌‌‌‌های دی فنیل استونیتریل گفتگو خواهیم کرد. این ماده در سنتز ترکیبات آلی و‌ برای تصفیه بوتادین استفاده می‌شود. یک نکته دیگر درباره این ماده این است که در ساخت باتری ها استفاده می‌شود. دلیل این موضوع داشتن ثابت دی الکتریک نسبتا بالا و توانایی حل کردن الکترولیتها است. همچنین این ماده در صنعت نیز به کار می‌رود. در واقع به عنوان یک حلال برای ساخت دارو و فیلم عکاسی کاربرد خواهد داشت. یکی از موارد استفاده این ماده در کروماتوگرافی است. دلیل این امر این است که این ماده قابلیت عبور نوری مناسب در ناحیه طول و موج کوتاه ماورا بنفش، ویسکوزیته پایین ‌ واکنش پذیری شیمیایی کم دارد. 

سمی بودن دی فنیل استونیتریل

نکته جالب دیگر درباره دی فنیل استونیتریل ایجاد مسمومیت است. در انسان مسمومیت از طریق استنشاق، بلع و یا جذب پوستی اتفاق خواهد افتاد. این مسمومیت چند ساعت بعد ظاهر می‌شود. علائم این مسمومیت شامل مشکلات تنفسی، ضربان آهسته نبض، حالت تهوع و استفراغ خواهد بود‌. اگر وضعیت جدی تر باشد امکان دارد شخص دچار تشنج و اغما شود. حتی در بعضی موارد امکان دارد به دلیل نارسایی تنفسی شخص دچار مرگ شود. برای درمان این مسمومیت استفاده از اکسیژن، سدیم نیتریت و شدیم تیوسولفات پیشنهاد می‌شود.‌ قبل از هر اقدامی باید با پزشک مشورت نمود و یا به مراکز پزشکی مراجعه نمود. این نکته را هم بگوییم که با وجود سمی بودن این ماده، در فرمولاسیون لاک پاک کن استفاده می‌شود.‌ البته استفاده از این ماده در محصولات آرایشی در اروپا ممنوع شده است. امروزه از این مواد برای لاک پاک کن استفاده نمی‌شود و به جای آن استون ‌و اتیل استات به کار گرفته می‌شود. 

 

خرید دی فنیل استونیتریل

برای خرید دی فنیل استونیتریل با توجه به کیفیت پودر ودرجه خلوص آن اقدام نمایید. این حلال پروتونی قطبی در صنعت کاربرد‌‌‌‌های فراوانی دارد، به همین دلیل باید محصولی عاری از آلودگی به دست تولید کننده‌ی آن برسد. این محصول در بسته بندی‌‌‌‌‌های 25 کیلوگرمی آماده ارایه به مشتریان گرانقدر است. این ترکیب وارداتی با دقت فراوان از شرکت‌‌‌‌‌های خارجی معتبر دارویی، تهیه می‌شود. از آنجا که این محصول یک ترکیب آلی فرار و سمی است حمل و نقل، نگه‌داری و استفاده از آن نیاز به دقت و توجه کامل دارد. کیش دارو با سابقه چندین ساله در واردات و توزیع ترکیبات شیمیایی نهایت دقت خود را در خرید، نگه‌داری و ارسال محصولات دارد. خرید این محصول در کیش دارو به شیوه ثبت اینترنتی انجام می‌شود. برای خرید این محصول به شیوه اینترنتی می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی آن‌ها بهره‌مند شوید.

 

قیمت دی فنیل استونیتریل

قیمت دی فنیل استونیتریل با توجه به وارداتی بودن آن در بازار در نوسان است. این محصول به صورت عمده و آزمایشگاهی در دانافارمد عرضه می‌شود. این مایع بی‌رنگ بعد از بررسی کیفیت و ویژگی‌‌‌‌‌های شیمیایی در کیش دارو با قیمت منصفانه عرضه می‌شود. برای آگاهی از قیمت دی فنیل استونیتریل با ما تماس بگیرید.


دی فنیل استونیتریل ماده ای است که به صورت حلال عمل خواهد کرد. استفاده‌‌‌‌های متعددی دارد و حتی در صنعت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقاله ای که مطالعه فرمودید درباره این ماده بررسی‌‌‌‌های زیادی انجام شد. این مطالب سطح آگاهی شما در مورد این ماده را بالا می‌برد. حالت سمی بودن این ماده می‌تواند در بدترین حالت جان شخص را به خطر بیندازد. پس با مطالعه این مطالب می‌توانید روش استفاده صحیح را دریابید. سایت شرکت کیش دارو نیز قادر است توضیحات بیشتری در مورد انواع داروها و نحوه استفاده از‌ آنها در اختیار شما قرار دهد. استفاده از این سایت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
جیبرلیک اسید جبرلیک اسید پودری حجم ۱ و ۲۵ کیلوگرم محصول چین Gibberllic acid
واردکننده جبرلیک اسید جیبرلیک اسید جبرلین جیبرلین Gibberllic acid - GA3
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش ال متیونین ۲۵کیلویی محصول چین
خرید و فروش اسید آمینه ال-متیونین ال متیونین ۲۵کیلویی چین L-Methionine
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران 09121965797
Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


دی فنیل استونیتریل 25kg فروش - 09121965797
دی فنیل استونیتریل 25kg فروش Diphenyl acetonitrile
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 2248)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم