Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

مواد اولیه آزمایشگاهی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » مواد اولیه آزمایشگاهی

فروش ویژه کیوتن Q10 کوآنزیم کیوتن Coq10 گرید دارویی خوراکی محصول چین بسته بندی ۲۵کیلوگرم


فروش ویژه کوانزیم کیوتن Q10 گرید دارویی خوراکی با کیفیت بسیار بالا همراه با نمونه و آنالیز کالا
جهت دریافت نمونه کالا با شماره مستقیم مدیر فروش تماس حاصل فرمایید . 
۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷ 


کوانزیم Q10 که به نام‌های دیگر همچون یوبی‌کینون، یوبی‌دکارِنون و کوآنزیم Q نیز شناخته شده و اختصاراً CoQ، CoQ10 و Q10 نوشته میشود، یک بنزوکینون است که در آن حرف Q به گروه شیمیایی کینون و عدد ۱۰، به تعداد زیرواحد شیمیایی ایزوپرنیل اشاره میکند. کوآنزیم کیوتن (CoQ10)، اولین بار توسط Crane و همکارانش در سال 1957 در میتوکندری قلب گاو یافت شد.کوآنزیم CoQ10 ماده مغذی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. CoQ10 همچنین در بسیاری از غذاهایی که میخوریم وجود دارد. CoQ10 چند نقش مهم در بدن دارد. به عنوان مثال، CoQ10 به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل میکند، که از سلول ها در برابر آسیب محافظت میکند و نقش مهمی در متابولیسم دارد. سلولهای بدن برای تولید انرژی که به آنها اجازه عملکرد میدهد، به این ترکیب نیاز دارند.

چرا بایدCoQ10 مصرف کرد؟

 • اگرچه CoQ10 نقش اساسی در بدن دارد، اما بیشتر افراد سالم به طور طبیعی CoQ10 کافی دارند. سطح CoQ10 که به طور طبیعی اتفاق می افتد با افزایش سن کاهش می یابد.

 • شواهدی وجود دارد که مکمل CoQ10 میتواند فشار خون را کمی کاهش دهد. CoQ10 همچنین برای درمان نارسایی قلبی و سایر بیماری های قلبی استفاده میشود، احتمالاً به بهبود برخی از علائم و کاهش خطرات قلبی در آینده در صورت ترکیب با داروهای منظم کمک میکند، اما شواهد متناقض است.

 • اگرچه هنوز بحث برانگیز است، اما برخی شواهد اولیه نشان میدهد که CoQ10 ممکن است به جلوگیری یا درمان عوارض جانبی مصرف داروهای کلسترول نوع استاتین، مانند دردهای عضلانی و مشکلات کبدی کمک کند.

  ویژگی های دیگر کیوتن

  • از CoQ10 برای درمان بسیاری از شرایط مختلف استفاده شده است. CoQ10 به عنوان یک آنتی اکسیدان همچنین با خنثی سازی رادیکال های آزاد از سلول های بدن محافظت میکند.

   • استرس اکسیداتیو میتواند باعث آسیب بافتی ، التهاب و آپوپتوز سلولی یا مرگ سلول شود. بین استرس اکسیداتیو و انواع اختلالات از جمله بیماری آلزایمر و پارکینسون ارتباط وجود دارد.

   • مطالعات اولیه نشان داده است که CoQ10 ممکن است روند پیشرفت بیماری آلزایمر را کاهش دهد، اما متوقف نمیکند. برای تأیید این تأثیر تحقیقات بیشتری لازم است.

   • کیوتن همچنین به عنوان یک روش درمانی پیشگیرانه برای سردردهای میگرنی مورد مطالعه قرار گرفته است، اگرچه ممکن است اثر آن چند ماه طول بکشد. همچنین از نظر تعداد کم اسپرم، سرطان، اچ آی وی، دیستروفی عضلانی، بیماری پارکینسون، بیماری لثه و بسیاری دیگر از بیماری ها مورد مطالعه قرار گرفته است.

   • کوآنزیم Q10 ماده‌ای شبه ویتامینی است که عملکرد آن در بدن نظیر ویتامین E است و حتی از نظر خصوصیت آنتی اُکسیدانی، این ماده قویتر از ویتامین E عمل می‌نماید. کوآنزیم Q10 به گردش خون کمک میکند، سیستم ایمنی را به فعالیت وامیدارد، اکسیژن رسانی به بافتها را افزایش میدهد و از اثرات ضد پیری برخوردار است. تحقیقات نشان داده‌است که این ماده برای انواع آلرژی، آسم، یا بیماری‌های تنفسی، زخم‌های اثنی عشر (دوازدهه)، کم کردن عوارض ناشی از شیمی درمانی، سودمند است.

    کوآنزیم Q10 ممکن است بیماری قلبی را به چند روش مختلف درمان کند. به عنوان مثال: تحقیقات نشان میدهد که کوآنزیم Q10 ممکن است استرس اکسیداتیو را کاهش دهد و همچنین باعث گسترش خون در رگ های خونی شود. اگرچه یافته ها متفاوت است، CoQ10 ممکن است به کاهش فشار خون کمک کند. برخی تحقیقات همچنین نشان میدهد که CoQ10 در صورت ترکیب با سایر مواد مغذی، در افرادی که جراحی بای پس و دریچه قلب داشته اند، میتواند به بهبودی کمک کند.

    فواید شگفت انگیز Q10 در کاهش و درمان دیابت

    کوآنزیم Q10 ممکن است نوروپاتی دیابتی و حساسیت به انسولین را در افراد دیابتی بهبود بخشد. در یک مطالعه 2018، به 50 نفر مبتلا به نوروپاتی دیابتی یا 100 میلی گرم (میلی گرم) CoQ10 در روز به مدت 12 هفته داده شد. بیمارانی که از CoQ10 استفاده میکردند، در مقایسه با گروه کنترل، کاهش قابل توجهی در قند خون، نشانگرهای استرس اکسیداتیو و مقاومت به انسولین داشتند.

    اگرچه مطالعات بیشتری مورد نیاز است، برخی تحقیقات نشان میدهد که CoQ10 ممکن است به کاهش میزان کلسترول لیپوپروتئین (LDL) با چگالی کم و کل کلسترول در افراد دیابتی کمک کند و خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد.

     

    3. تاثیر معجزه آسای کوکیوتن در کاهش میگرن

    هم طبق آکادمی مغز و اعصاب آمریکا و هم از انجمن سردرد آمریکا، CoQ10 ممکن است در پیشگیری از میگرن موثر باشد، اگرچه تحقیقات برای حمایت از این امر هنوز محدود است. ممکن است Q10 این اثر را داشته باشد زیرا میتوکندری سلول ها را سالم نگه میدارد.

    4. آیا CoQ10 باعث کاهش عوارض استاتین میشود؟

    اگرچه هنوز بحث برانگیز است، اما برخی شواهد اولیه نشان میدهد که CoQ10 ممکن است به جلوگیری یا درمان عوارض جانبی مصرف داروهای کلسترول نوع استاتین، مانند دردهای عضلانی و مشکلات کبدی کمک کند.

     

    5. آیا Q10 در درمان بیماری نورودژنراتیو تاثیری دارد؟

    طبق بررسی تحقیق منتشر شده در بیماری و درمان عصب روانپزشکی، کوآنزیم Q10 در درمان اختلالات نورودژنراتیو، مانند پارکینسون و بیماری آلزایمر نویدبخش است.
    در حالی که چند آزمایش بالینی اثرات مکمل کوآنزیم Q10 را در افراد مبتلا به پارکینسون یا آلزایمر انجام شده است، برخی تحقیقات اولیه نشان میدهد که این مکمل برای چنین بیمارانی مفید است. به عنوان مثال، تحقیقات حیوانی نشان داده است که کوآنزیم Q10 ممکن است از تولید بیش از حد بتا آمیلوئید، یک قطعه پروتئین که پلاک های مغز مرتبط با بیماری آلزایمر را تشکیل میدهد، جلوگیری کند.

    6. تاثیر کیوتن در پیشگیری و درمان سرطان

    در سال 1961 دانشمندان مشاهده کردند که مبتلایان به سرطان، کیوتن کمی در خون خود دارند. همچنین آن ها کیوتن کمی در خون مبتلایان به میلوم، لنفوم و سرطان های سینه، ریه، پروستات، پانکراس، کولون، کلیه، و سر و گردن مشاهده نمودند. برخی از مطالعات نشان میدهد کیوتن به سیستم ایمنی بدن کمک میکند و میتواند به عنوان درمان ثانویه سرطان موثر باشد.
    احتمالا کوآنزیم کیوتن از آسیب رسانی داروی ضد تومور دوکسوروبیسین به قلب جلوگیری میکند.
    در سه پژوهش، مصرف کیوتن در کنار درمان های مرسوم سرطان مورد بررسی قرار گرفته است. در این سه پژوهش مجموعا 41 زن مبتلا به سرطان سینه حضور داشتند. در هر سه پژوهش زنان بهبود پیدا کردند.
    اما انجمن ملی سرطان شواهد رابطه کیوتن با سرطان را ضعیف میداند.

     

    سوال های دیگر

    7. آیا مکمل های CoQ10 میتوانند با پیری مبارزه کنند؟

    بسیاری از سرم های ضد پیری ماده CoQ10 را برای کمک به بهبود خطوط ریز و چین و چروک ها معرفی میکنند. شواهدی وجود دارد که نشان میدهد CoQ10 موضعی به دلیل کاهش رادیکال های آزاد و افزایش ظرفیت آنتی اکسیدانی، میتواند با نشانه های قابل مشاهده پیری مبارزه کند.

    8. آیا مصرف مکمل های کوآنزیم Q10 باعث افزایش قدرت باروری میشود؟

    برخی شواهد نشان میدهد CoQ10 ممکن است باعث افزایش تحرک اسپرم و بهبود کیفیت تخمک ها شود. با این حال، تحقیقات کافی برای حمایت از استفاده از آن به عنوان کمک باروری وجود ندارد.

     

    9. آیا CoQ10 عملکرد ورزشی را بهبود میبخشد؟

    تعداد اندکی از مطالعات کوچک نشان داده اند که Q10 ممکن است فوایدی در بهبود عملکرد ورزشی، افزایش قدرت و استقامت و کاهش زمان بهبودی داشته باشد. با این حال، تحقیقات محدود است.

    ایمنی و عوارض جانبی

    مکمل CoQ10 به نظر میرسد بی خطر است و هنگامی که طبق دستور مصرف میشود، عوارض جانبی کمی ایجاد میکند.

    عوارض جانبی خفیف ممکن است شامل مشکلات گوارشی مانند:

    • درد بالای شکم
    • از دست دادن اشتها
    • تهوع و استفراغ
    • اسهال

    سایر عوارض جانبی احتمالی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

    • سردرد و سرگیجه
    • بیخوابی
    • خستگی
    • خارش یا بثورات پوستی
    • تحریک پذیری یا تحریک

    ایمنی استفاده از CoQ10 در دوران بارداری و شیردهی ثابت نشده است. در صورت بارداری یا شیردهی بدون تایید پزشک از CoQ10 استفاده نکنید.

     

    تداخلات دارویی کیوتن

    • مصرف استاتین ممکن است مقدار CoQ10 را در خون فرد کاهش دهد. مطالعات پس از درمان با استاتین ها، کاهش قابل توجهی در غلظت CoQ10 پلاسما را نشان داده است.
    • علاوه بر این، CoQ10 ممکن است اثر داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین را کاهش دهد و این ممکن است خطر لخته شدن خون را افزایش دهد.
    • CoQ10 همچنین ممکن است در انسولین و برخی از داروهای شیمی درمانی تداخل ایجاد کند.

     

    چه مقدار CoQ10 باید مصرف کنید؟

    هیچ دوز ایده آلی برای CoQ10 مشخص نشده است. مطالعات نشان داده است که بزرگسالان میتوانند دوزهای CoQ10 را روزانه از 50 میلی گرم تا 1200 میلی گرم استفاده نمایند. یک دوز معمول روزانه برای کسی که دچار کمبود CoQ10 است 100-200 میلی گرم است، در حالی که میزان ایمن مشاهده شده 1200 میلی گرم در روز است.
    دوزهای زیر برای بیماری های مختلف بررسی شده است:

    • دیابت: 200 میلی گرم در روز
    • بیماری قلبی: 50 میلی گرم تا 200 میلی گرم در روز
    • میگرن: 150-300 میلی گرم در روز
    • درد عضلانی استاتین: 100 میلی گرم در روز

     

    کیوتن در چه مواد غذایی یافت میشود و به چه شکل است؟

    کیوتن در گوشت، ماهی و آجیل یافت میشود. مقدار CoQ10 موجود در این منابع غذایی اما برای افزایش قابل توجه سطح CoQ10 در بدن کافی نیست.
    غذاهایی که حاوی CoQ10 هستند عبارتند از:

    • گوشت اندام، مانند کلیه و کبد
    • مرغ
    • گوشت گاو
    • گوشت خوک
    • ماهی های چرب، مانند ساردین و قزل آلا
    • اسفناج
    • کلم بروکلی
    • دانه های سویا
    • غلات کامل

    کوآنزیم Q10 محلول در روغن است و هنگامی که با یک غذای چرب نظیر ماهی مصرف شود بهتر جذب بدن میشود. در موقع خریدن کوآنزیم Q10 تکمیلی باید دقت نمود زیرا تمام فراورده‌های این ماده به شکل خالص عرضه نمیشوند. رنگ طبیعی این ماده زرد پررنگ و براق متمایل به نارنجی است و مکمل نوع پودری آن طعم خیلی کمی ‌دارد. کوآنزیم Q10 تکمیلی را باید دور از نور خورشید نگه داشت، کوآنزیم Q10 خالص فاسد شدنی است و در حرارت بالای ۴۵ درجه سانتیگراد خاصیت خود را از دست میدهد. بهتر است در هنگام خرید کوآنزیم Q10 فراورده‌ای را انتخاب نمود که با ویتامین E ترکیب شده باشد، زیرا این ویتامین از فاسد شدن کوآنزیم Q10 جلوگیری مینماید.

جیبرلیک اسید جبرلیک اسید پودری حجم ۱ و ۲۵ کیلوگرم محصول چین Gibberllic acid
واردکننده جبرلیک اسید جیبرلیک اسید جبرلین جیبرلین Gibberllic acid - GA3
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش ال متیونین ۲۵کیلویی محصول چین
خرید و فروش اسید آمینه ال-متیونین ال متیونین ۲۵کیلویی چین L-Methionine
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران 09121965797
Diphenylacetonitrile 25kg china موجود در ایران
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان


دی فنیل استونیتریل 25kg فروش - 09121965797
دی فنیل استونیتریل 25kg فروش Diphenyl acetonitrile
مواد اولیه آزمایشگاهی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 2248)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم