Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

آرایشی بهداشتی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » آرایشی بهداشتی

فروش ویژه سدیم استارچ گلیکولات محصول چین با کیفیت بالا و همراه با مجوز مصرف ۲۵ کیلوگرمی ، جهت دریافت آنالیز سدیم استارچ گلیکولات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۹۶۷۸۱۹ ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷ ۸۸۹۸۴۰۹۲ ۸۸۹۸۴۰۹۳ ۸۸۹۸۴۰۹۴

سدیم استارچ گلیکولات، همان سدیم کربوکسی متیل اتر است. سدیم‌ استارچ گلیکولات از منبع برنج، سیب‌زمینی، گندم یا ذرت است. این ماده یک پودر فلزی سفید رنگ، بی‌مزه، بی‌بو، نسبتاً آزاد است.

این ماده فرمول‌بندی عالی و مزایای تجاری را به صنایع دارویی ارائه می‌دهد و خصوصیات تورم قوی را با تماس با آب نشان می‌دهد. این افزودنی بسیار خالص، ساختار اسفروئیدی خود را برای ترویج جریان خوب، حاوی کمی کلرید سدیم یا اتانول را حفظ می‌کند و دارای روشنایی بالا است.

سدیم استارچ گلیکولات توسط متصل‌کردن متقابل و متیلاسیون کاربوکسی نشاسته سیب‌زمینی تولید می‌شود.

سدیم استارچ گلیکولات عمدتاً در آب حل‌نشده و در اکثر حلال‌های آلی قابل حل نیست. این ماده به شکل بیضی، گرد، نامنظم شکل یا گرانول کروی است. این دانه‌ها پس از تماس با آب، تورم قابل توجهی دارند.

بر اساس فرمول تجربی و وزن مولکولی و بر اساس مقدار pH سدیم استارچ گلیکولات را می‌توان به سه نوع تقسیم کرد: A،B و C

نوع A،B و C را می‌توان با بررسی pH، سدیم و محتوای سدیم کلرید از یکدیگر جدا کرد.

نوع  Cنوع  Bنوع  Aتست
5.5-7.53.0-5.05.5-7.5pH
Max 1%Max 7%Max 7%NaCl
Max 7%Max 10%Max 10%LOD
2.8% – 5.0%2.0% – 3.4%2.8% – 4.2%Assay Na

سنتز سدیـم استارچ گلیکولات

خرید سدیم استارچ گلیکولات و سدیم کروسکارملوز پلیمرهای با پیوندهای متقاطع و جایگزین گلوکزهستند. درجه اتصال متقابل و جایگزینی عوامل مهمی در تعیین اثربخشی این مواد به عنوان مواد تخریب‌کننده فوق‌العاده هستند. در مورد سدیم کروسکارملوز، انتخاب نوع نشاسته نیز یک عامل کلیدی است و در مورد سدیم استارچ گلیکولات، اندازه ذرات مهم است.

دو ماده تخریب‌کننده رایج، سدیم استارچ گلیکولات (SSG) و سدیم کراس کارملوز (CCS) هر دو از پلیمرهای گلوکز، یعنی نشاسته در SSG و سلولز در CCS سنتز می‌شوند.

اصلاحات شیمیایی در هر دو مورد، معرفی گروه‌های کربوکسی متیل سدیم و پیوند عرضی زنجیر اصلی پلیمر است، اگرچه تفاوت در جزئیات این موارد وجود دارد.

گلوکز بسته به جهت گیری گروه هیدروکسیل در موقعیت 1 ممکن است شکل α- یا β- داشته باشد.

نشاسته حاوی دو پلیمر α-گلوکز، یعنی آمیلوز (یک پلیمر خطی از α-گلوکز است که در اتم‌های کربن 1 و 4، با درجه متوسط پلیمریزاسیون 4000 در نشاسته سیب‌زمینی) و آمیلوپکتین (زنجیره‌های خطی کوتاه و متصل شده بین اتم‌های کربن 1 و 4، منشعب شده با پیوندهای اضافی بین اتم‌های کربن 1 و 6 و داشتن میانگین DP 2،000،000). نشاسته سیب‌زمینی حاوی تقریباً 21٪ آمیلوز و 79٪ آمیلوپکتین.

سلولز از یک پلیمر خطی از β-گلوکز تشکیل شده است که از طریق اتم‌های کربن 1 و 4 به هم پیوند خورده است.

اثر گروه‌های بزرگ کربوکسی متیل آبدوست منجر به مختل شدن پیوند هیدروژنی درون ساختار پلیمر می‌شود.

این گروه‌ها اجازه می‌دهد تا آب به مولکول نفوذ کند و پلیمر در آب سرد حل می‌شود. اثر اتصال عرضی این است که هم میزان انحلال پلیمر در آب و هم ویسکوزیته پراکندگی در آب را کاهش دهد.

تعادل مطلوب بین درجه جایگزینی و میزان اتصال عرضی امکان جذب سریع آب توسط پلیمر را بدون تشکیل ژل چسبناک که ممکن است مانع انحلال شود، ایجاد می‌کند.

سدیـم استارچ گلیکولات از طیف وسیعی از نشاسته‌ها امکان‌پذیر است، اما در عمل از نشاسته سیب زمینی استفاده می‌شود زیرا محصول را با بهترین ویژگی ایجاد می‌کند.

فارماکوپه اروپا نشاسته سیب‌زمینی را به عنوان پایه انواع A و B مشخص می‌کند.

گروهی از محققان، از هفت نوع نشاسته گلیکولات نشاسته سدیم را سنتز کرده و محصولات را برای عملکرد جذب و تجزیه آب در قرص‌های دارونما آزمایش کردند.

آنها دریافتند که سدیـم استارچ گلیکولات سیب‌زمینی دارای بالاترین میزان جذب آب است و هنگام استفاده در قرص‌های دارونما لاکتوز، سریع‌ترین تجزیه را ایجاد می‌کند.

پیوند‌های عرضی

پس از انتخاب منبع نشاسته مناسب، مرحله دوم در سنتز سدیـم استارچ گلیکولات انواع A وB پیوند عرضی نشاسته سیب زمینی است. این کار معمولاً با استفاده از یک ماده استری‌کننده نشاسته، مورد تأیید FDA مانند تری متافسفات سدیم یا اکسی کلرید فسفر در سوسپانسیون قلیایی انجام می‌شود. هر دوی این عوامل با توجه به واکنش‌های نشان داده شده در شکل زیر، فسفات نشاسته‌ای پیوند خورده را تشکیل می‌دهند.

فرآیند جایگزینی

نشاسته سیب‌زمینی متقاطع با استفاده از کلرواستیک اسید یا سدیم منوکلرو استات در یک سوسپانسیون الکلی قلیایی با توجه به سنتز اتر ویلیامسون جایگزین می‌شود.

پس از اتمام جایگزینی، مخلوط واکنش خنثی شده و سدیـم استارچ گلیکولات جدا شده و خشک می‌شود.

درجه جایگزینی در سدیـم استارچ گلیکولات در بازه 0.23 تا 0.32 در مقایسه با حداکثر مقدار ممکن 3 است. (یعنی هر سه گروه هیدروکسی در واحدهای انهیدروگلوکز جایگزین می‌شوند). بنابراین تقریباً از هر 4 واحد انیدروگلوکز کربوکسی متیله می‌شود.

کاربردهای سدیـم استارچ گلیکولات:

فروش سدیم استارچ گلیکولات به طور گسترده‌ای در داروها، به عنوان یک ماده تخریب‌کننده، در تشکیل قرص‌ها و کپسول‌ها استفاده می‌شود. این ترکیب به سرعت جذب می‌شود، که منجر به تجزیه سریع  قرص‌ها می‌شود. همچنین می‌تواند به عنوان عامل ژل‌کردن و تعلیق استفاده شود.

استفاده از سدیم استارچ گلیکولات در تشکیل قرص‌ها و کپسول‌ها شامل گران‌روی مرطوب یا فشرده‌سازی مستقیم می‌باشد. در غلظت بالاتر، می‌توان آن را به عنوان یک ماده فعال‌کننده انحلال استفاده کرد.

سدیم‌استارچ‌گلیکولات به طور گسترده‌ای در داروهای مکمل خوراکی به عنوان یک ماده تجزیه‌کننده در فرمولاسیون کپسول استفاده می‌شود.

خرید سدیم استارچ گلیکولات به عنوان یک داروی انحلال دارویی استفاده می‌شود. سدیم استارچ گلیکولات به سرعت آب را جذب می‌کند و موجب تورم می‌شود که منجر به تجزیه سریع قرص‌ها و گرانول‌ها می‌شود. این ماده به عنوان یک ماده تخریب‌کننده، یک ماده معلق و به عنوان عامل ژل استفاده می‌شود. بدون تخریب‌پذیر، قرص ممکن است به طور مناسب حل نشود و ممکن است مقدار ماده فعال جذب شده را کاهش دهد، در نتیجه باعث کاهش اثر بخشی دارو شود.

عدم عطر و طعم در سدیم استارچ گلیکولات کمک می‌کند تا از آن برای پنهان کردن هر گونه طعم نامطبوع و یا بوی مرتبط با مواد تشکیل دهنده فعال موجود در دارو استفاده کرد. این امر خصوصاً برای مصرف‌كنندگانی كه به طعم بعضی از داروها حساس هستند مفید است. در حالی که نگهداری و ذخیره داروها در ظروف غیر قابل نفوذ در برابر هوا، مانند بطری‌های داروخانه یا جعبه‌های مخصوص دارو، اهمیت زیادی دارد.

خاصیت اتصال سدیم استارچ گلیکولات باعث می‌شود که با قرار گرفتن قرص‌ها در مدت کوتاهی در فضای باز، در اثر رطوبت هوا آسیب نبینند.

سدیم استارچ گلیکولات علاوه بر اینکه یک ماده انحلال‌پذیر است، به ثبات قرص‌ها و کپسول‌های به صورت جداگانه نیز کمک می‌کند. این ماده به مواد مؤثر پیوند داده می‌شود تا جریان آن‌ها را ادامه داده و به سایر مولکول‌های جاری در دارو متصل نشوند. علاوه بر این، سدیم استارچ گلیکولات مسئول ذخیره چندین قرص و کپسول در ظرف بدون ذوب شدن یا چسبیدن آن‌ها به یکدیگر است.آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش اولئیک اسید Oleic acid محصول مالزی ، چین ، ایران در بسته بندی ۱۸۵ کیلویی
خرید فروش اولئیک اسید محصول چین با کیفیت بسیار بالا تناژ موجود oleic acid
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
خرید و فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


خرید فروش دی فنیل استونیتریل چین 25kg
خرید فروش دی فنیل استونیتریل و دی متیل امینو ایزو پروپیل کلراید هیدروکلراید چین 25kg
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 131)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم