Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

آرایشی بهداشتی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » آرایشی بهداشتی

فروش ستریمونیوم کلراید ( هگزا دسیل تری متیل آمونیوم کلراید ) با کیفیت بالا در بسته بندی 25 کیلوگرم موجود و دارای مجوز مصرف, لطفا جهت دریافت آنالیز کالا و استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. 09122967819 ,88984092 ,88984093,88984094

ستریمونیوم کلراید چیست؟

نرم کننده مایع کاتیونی کواترنر مایع، که سازگاری بسیار خوبی با سورفاکتانت‌های غیر یونی و کاتیونی و بیشتر حلال‌های قطبی دارد.

ستریمونیوم کلراید (Cetrimonium chloride)، سیتریمونیوم بروماید و کلرید استئارتری مونیوم نمک‌های آمونیوم چهارگانه هستند. در محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت‌های شخصی، این مواد در فرمولاسیون نرم‌کننده‌های مو، رنگ و رنگ مو، سایر محصولات مراقبت از مو و در برخی از محصولات مراقبت از پوست نیز استفاده می‌شود.

ستریمونیوم کلراید یک ماده نرم‌کننده بسیار اقتصادی است که در بسیاری از شامپوها و نرم‌کننده‌ها استفاده می‌شود. به طور معمول در برخی از محصولات اقتصادی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا تهویه مطبوع را با هزینه کم فراهم می‌کند. محصول کوات است. این ماده ازروغن نارگیل و یک ماده پایه نفتی مشتق شده است، اما بیشتر ازروغن نارگیل مشتق شده است.

ویژگی‌مزایای استفادهموارد استفاده از کلرید استیمونیوم

به عنوان عوامل امولسیون، از سورفکتانت‌های کاتیونی می‌توان برای کمک به فرمول‌سازی در جذب انواع مختلف روغن‌های آبگریز در محلول استفاده کرد. آن‌ها غالباً در مخلوط‌هایی با یک سورفاکتانت غیر یونی استفاده می‌شوند.

این مخلوط‌ها می‌توانند میسل‌های بزرگ، یا قطرات امولسیون ایجاد کنند. میسل‌های روغن در آب خوشه‌هایی از مولکول‌ها با یک مرکز یا هسته روغنی است که از دم‌های غیر‌قطبی مواد فعال کننده سطح تشکیل شده و توسط پوسته بیرونی تشکیل شده توسط قسمت قطبی مولکول احاطه شده است.

قسمت قطبی پوسته محلول در آب است و فضای داخلی میسل می‌تواند یک روغن محلول در آب، مانند سیلیکون را کپسول کند. سپس این ذره پیچیده می‌تواند در یک محلول آبی مانند نرم کننده مو یا فرمول شامپو پخش شود. (همچنین میسل‌های موسوم به میسل‌های آب در روغن وجود دارند که در آن گروه‌های قطبی در قسمت داخلی میسل قرار دارند و قسمت‌های محلول در روغن در قسمت خارجی میسل قرار دارند). 

یکی از اسرار صنعت این است که مواد تشکیل دهنده اغلب به صورت مخلوط به فروش می‌رسند. این باعث می‌شود که ترکیب آن‎ها در فرمول راحت‌تر باشد. این باعث کاهش زمان ساخت می‌شود که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می‌باشد. بعضی اوقات داشتن انواع مختلف مولکول برای نرم‌کننده به کل فرمول کمک می‌کند.

خاصیت ضد میکروبی از خود نشان می‌دهد: از رشد میکروارگانیسم‌ها جلوگیری می‌کند و ماندگاری فرمولاسیون‌ها را طولانی می‌کند.

به عنوان یک عامل ضد الکتریسیته ساکن عمل می‌کند: الکترون‌های تولید شده از طریق الکتریسیته ساکن را خنثی می‌کند. این امر به شانه زدن آسان موهای مرطوب کمک کرده و از ایجاد گره در مو جلوگیری می‌کند. این به نوبه خود باعث کنترل بیشتر موها می‌شود.

به عنوان یک امولسیون‌کننده عمل می‌کند: این روغن می‌تواند روغن و آب را مخلوط نگه دارد و از پراکنده شدن آن‌ها در ترکیبات جداگانه خود جلوگیری می‌کند که به پاک‌سازی آلودگی‌های جمع شده و لکه‌های مو کمک می‌کند.

به عنوان سورفاکتانت عمل می‌کند: یک سورفاکتانت موثر است زیرا هنگام استفاده از آن، کشش سطحی را کاهش می‌دهد و محصول را به طور مساوی توزیع می‌کند.

 ستریمونیوم کلراید

ستریمونیوم کلراید با فرمول مولکولی CH3(CH2)15N(CI)(CH3)3, C19H42CIN بوی الکل مانند، مایع بی‌رنگ تا زرد کمرنگ، محلول در آب، pH (محلول 2٪) 3 – 5، فعالیت: 29٪ مواد فعال دارد.

نام شیمیایی واقعی این ماده استیل (هگزادسیل، به طور مناسب‌تر) تری متیل-آمونیوم کلراید (CTAC) است. این یک مولکول آمونیوم کواترن است (که به طور خلاصه کوات نامیده می‌شود)، و در گروه سر یک بار مثبت دارد.

 CTAC متعلق به خانواده‌ای از مولکول‌ها است که به عنوان سورفاکتانت‌های کاتیونی شناخته می‌شوند و می‌توانند به عنوان عوامل امولسیون یا تهویه استفاده شوند. برخی دیگر از مولکول‌های معمول استفاده شده در این گروه عبارتند از: ستریمونیوم بروماید (CTAB)، بهنتریمونیوم کلراید و کواترنیوم 15.

ستریمونیوم کلراید یک نرم‌کننده عالی با خاصیت ضد الکتریسیته ساکن، ضد وز و مهارکننده، دارای خواص امولسیون‌کننده است که می‌تواند روغن و آب را مخلوط کند، خصوصاً برای نرم کردن موهای زبر، خواص ضد میکروبی مؤثر است.

تهیه کلرید تترامتیل آمونیوم

ستریمونیوم کلراید به طور موثر با واکنش تری متیل آمین و متیل کلراید تولید می‌شود.

                                                    N(CH3)3 + CH3Cl → N(CH3)4+Cl

این ماده توسط آلکیلاسیون آمونیوم کلرید با دی متیل کربنات در حضور کاتالیزور مایع یونی تولید می‌شود.

بجز در شرایط فوق‌العاده، معمولاً به عنوان منبع کاتیون بی‌اثر ضد Me4N+ استفاده می‌شود. به طور مشابه به عنوان یک عامل رسوب لیپوفیلی عمل می‌کند.

در غلظت‌های پایین، از آن در واکنش‌های زنجیره‌ای پلیمراز برای افزایش بازده و ویژگی استفاده می‌شود. نشان داده شده است که با تثبیت جفت باز AT، عملکرد 5-10 برابر در 60 میلی‌متر را افزایش می‌دهد.

عملکرد ستریمونیوم کلراید

قابلیت‌های تهویه ستریمونیوم کلراید به دلیل جاذبه الکترواستاتیکی بین گروه سر دارای بار مثبت سورفاکتانت کاتیونی و بارهای منفی است که در امتداد سطح رشته‌های مو ایجاد می‌شود. این جاذبه الکترواستاتیکی باعث می شود که مولکول‌های سورفاکتانت کاتیونی خود را به کوتیکول مو رسوب دهند، که به ایجاد یک سطح صاف‌تر کمک می‌کند و همچنین باعث کاهش موهای فراری ناشی از استاتیک می‌شود که در هوای سرد و خشک ممکن است رخ دهد.

نه تنها باعث تهویه می‌شود بلکه با جلوگیری از رشد باکتری در محلول‌های مایع به عنوان ماده نگهدارنده عمل می‌کند و بنابراین به ماندگاری بیشتر محصولات کمک می‌کند. این ماده همچنین یک سورفکتانت است: تا حدی محلول در آب و تا حدی محلول در روغن، به شما اجازه می‌دهد روغن و آب پراکنده شوند و از قوام خوب و کف تمیز کننده ملایم برخوردار شوند.

خرید ستریمونیوم کلراید

نمونه متداول چنین مخلوطی ستریمونیوم کلراید، trideceth-12 (سورفاکتانت غیر یونی) و آمودایمتیکون است. این دو سورفاکتانت آمودایمتیکون را که محلول در آب نیست، احاطه کرده‌اند. مجموع حاصل از هر سه مولفه به دلیل ماهیت آب دوست پوسته میسل در آب قابل پخش است. با این حال، باید توجه داشت که این مخلوط به منظور سهولت در تولید شامپو یا نرم کننده، در آب قابل پخش است. این مخلوط در حین استفاده از محصول دست نخورده باقی نمی‌ماند و نباید استنباط کرد که داشتن این سه جزء در یک فرمول، آمودایمتیکون به محض اینکه به مو مالیده شود را در آب محلول می‌کند.

هنگامی که محصول واقعی روی موهای مرطوب در زیر دوش قرار می‌گیرد، کل مواد تجزیه می‌شود و هر یک از اجزا همان کاری را انجام می‌دهد که معمولاً انجام می‌دهد. سورفاکتانت غیر یونی با شستشوی مو شسته می‌شود. آمودایمتیکون با بار مثبت و سورفاکتانت کاتیونی هر کدام (به طور جداگانه) بر روی سطح مو رسوب می‌کنند.

آمودایمتیکون تنها می‌ماند و بنابراین در حالت نامحلول در آب قرار دارد و خشک می‌شود و یک فیلم تشکیل می‌دهد، که ظاهری براق و ابریشمی به مو می‌بخشد. علیرغم این واقعیت که محلول در آب نیست، مشخص شده است که آمودایمتیکون در برابر تشکیل انباشته مقاومت می‌کند و اکثر کاربران نتایج بسیار خوبی را با محصولات حاوی آمودایمتیکون گزارش کرده‌اند.

استفاده غیر آرایشی از ستریمونیوم کلراید

از این ترکیب در مواد ضدعفونی‌کننده استفاده می‌شود.


آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش اولئیک اسید Oleic acid محصول مالزی ، چین ، ایران در بسته بندی ۱۸۵ کیلویی
خرید فروش اولئیک اسید محصول چین با کیفیت بسیار بالا تناژ موجود oleic acid
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
خرید و فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


خرید فروش دی فنیل استونیتریل چین 25kg
خرید فروش دی فنیل استونیتریل و دی متیل امینو ایزو پروپیل کلراید هیدروکلراید چین 25kg
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 131)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم