Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

آرایشی بهداشتی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » آرایشی بهداشتی

فروش پلی دی متیل سایلوکسان با کیفیت بالا در بسته بندی 25 کیلوگرم موجود و دارای مجوز مصرف, لطفا جهت دریافت آنالیز کالا و استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. 09122967819 ,88984092 ,88984093,88984094

پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS)  و فرمول شیمیایی آن :

فرمول شیمیایی PDMS(CH3)3[Si (CH3)2O] nSi (CH3)3 است…

که n تعداد تکرار مونومر واحد [SiO (CH3)2] است. سنتز صنعتی با واکنش خالص زیر می‌تواند از دی متیل کلروسیلان و آب شروع شود:

n [Si (CH32Cl2] + n [H2O] → [Si (CH32O] n + 2n HCl

در طی پلیمریزاسیون، این واکنش گاز هیدروژن کلرید بالقوه خطرناک تشکیل می‌شود.

برای مصارف پزشکی، فرایندی ایجاد شد که در آن اتم‌های کلر در پیش ماده سیلان با گروه‌های استات جایگزین شدند.

بنابراین محصول واکنش فرآیند پخت نهایی اسید استیک غیر سمی (سرکه) است.

به عنوان یک محصول جانبی، روند درمان نیز در این مورد بسیار کندتر است.

این همان ترکیبی است که در مصارف مصرف کننده مانند کلسیم سیلیکونی و چسب استفاده می‌شود.


می توان از پیش ماده‌های سیلان با گروه‌های اسید ساز بیشتر و گروه‌های متیل کمتر مانند متیل تری کلروسیلان،

برای ایجاد شاخه‌ها یا پیوندهای عرضی در زنجیره پلیمر استفاده کرد.

در حالت ایده آل، هر مولکول چنین ترکیبی به یک شاخه تبدیل می‌شود.

از این می‌توان برای تولید رزین‌های سیلیکونی سخت استفاده کرد.

به همین ترتیب، از پیش‌ماده‌های دارای سه گروه متیل می‌توان برای کاهش وزن مولکولی استفاده کرد.

زیرا هر یک از این مولکول ها فقط یک سایت واکنش پذیر دارند و بنابراین انتهای یک زنجیره سیلوکسان را تشکیل می‌دهند.

این پلیمر در ویسکوزیته‌های متعدد تولید می‌شود.

دسطح غیر عادی پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS)

از مایع نازک قابل انعطاف (زمانی که n بسیار کم است)، تا یک نیمه جامد لاستیکی ضخیم (زمانی که n بسیار بالا باشد) تولید می‌شود.

مولکول های PDMS به دلیل پیوندهای سیلوکسانی دارای زنجیرهای پلیمری کاملاً انعطاف پذیر هستند، که مشابه پیوندهای اتر مورد استفاده برای انتقال لاستیک شدن به پلی اورتان‌ها است.

چنین زنجیره‌های انعطاف پذیر هنگامی که وزن مولکولی زیاد است به راحتی در هم گره می‌خورند، که در نتیجه PDMS دارای سطح غیرعادی انعطاف پذیری غیرمعمولی است.


فروش پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS) و ویژگی های مکانیکی آن

PDMS ویسکوالاستیک است، به این معنی که در زمان‌های طولانی جریان (یا دمای بالا)، مانند یک مایع چسبناک، شبیه عسل عمل می‌کند.

با این حال در زمان جریان کوتاه (یا دمای پایین) مانند یک ماده جامد الاستیک، شبیه لاستیک عمل می‌کند.

به عبارت دیگر، اگر مقداری PDMS را روی سطح شیب دار بگذارید (زمان جریان طولانی)، جریان آن برای پوشاندن سطح و قالب‌گیری به سمت هرگونه نقص سطح است.

اما اگر همان PDMS را رول کنید و درون یک کره قرار دهید و آن را بر روی همان سطح بیندازید (زمان جریان کوتاه)، مانند یک توپ لاستیکی پرش می‌کند.

مایع کالیبراسیون

اگرچه خصوصیات ویسکوالاستیک PDMS را می‌توان بصورت شهودی با استفاده از آزمایش ساده توضیح داده شده در بالا مشاهده کرد، اما با استفاده از تجزیه و تحلیل مکانیکی پویا می‌توان دقیق‌تر آن را اندازه گیری کرد.

این شامل استفاده از یک ابزار ویژه برای تعیین مشخصات جریان مواد در طیف گسترده‌ای از دما، سرعت جریان و تغییر شکل است.

به دلیل ثبات شیمیایی PDMS، اغلب از آن به عنوان مایع کالیبراسیون برای این نوع آزمایش استفاده می‌شود.

مدول برشی PDMS با شرایط آماده‌سازی متفاوت است، اما به طور معمول در محدوده 100 کیلو پاسکال تا 3 مگاپاسکال است.


از PDMS می توان در درمان شپش سر استفاده کرد.

از دی متیکون به طور گسترده‌ای در لوسیون‌های مرطوب کننده پوست استفاده می‌شود، که به عنوان یک ماده موثره که هدف آن “محافظ پوست” است ذکر شده است.

برخی از فرمولاسیون‌های آرایشی تا 15٪ از غلظت‌های دی متیکون و پلیمرهای مربوطه سیلوکسان استفاده می‌کنند.

پنل تخصصی بررسی مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی و بهداشتی (CIR) به این نتیجه رسیده است که دی متیکون و پلیمرهای مرتبط “همانطور که در فرمولاسیون‌های آرایشی استفاده می‌شود ایمن هستند”.

PDMS همچنین در شیمی تجزیه به عنوان جزئی از برخی انواع الیاف SPME استفاده می‌شود.


مصرف و کاربرد

مایعات سیلیکونی در کاربردهای مختلف مصرف‌کننده مانند پوشش، جلا، مواد شوینده، محصولات مراقبت شخصی، غذاها و داروها استفاده می‌شود. آن‌ها همچنین در بسیاری از محصولات صنعتی از جمله عوامل انتشار، مایعات دی الکتریک، ضد کف و مایعات انتقال گرما یافت می‌شوند.

کاربرد پلی دی متیل سیلوکسان

  • مورد استفاده در مایعات هیدرولیک: PDMS نوعی مایع سیلیکون فعال است که در صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • مورد استفاده به عنوان آنتی‌فوم و ضد کف: این محصول یکی از پرکاربردترین سورفکتانت‌ها که موجب جلوگیری از تشکیل کف می‌شود. همچنین این محصول به عنوان یکی از مهم‌ترین پوشش‌های ضد آب در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • پوست و مو: PDMS در فرمولاسیون شویندهای سر و صورت با غلظت مشخص شده‌ای استفاده می‌شود. که برای موهای آسیب‌دیده و شکننده بسیار مؤثر است.
  • پلی دی متیل سیلوکسان را می‌توان برای درمان شپش سر استفاده کرد.
  • همچنین این ماده به دلیل اینکه پایه سیلیکونی دارد به عنوان نرم‌کننده در این محصولات استفاده می‌شود. 
  • صنعت غذایی: در تهیه بسیاری از محصولات غذایی برای جلوگیری از پخش‌شدن روغن در مدت زمان پخت و به عنوان عامل ضد انعقاد کاربرد فراوانی دارد. همچنین در کارخان‎ه‌های تولید مربا، قند، نوشابه و… کاربرد دارد.
  • صنعت: PDMS در برابر اکسید شدن بسیار مقاوم است. دارای نقطه انجماد پایین است از این رو میتوان این محصول را به عنوان یکی از بهرین عایق‌ها در صنعت نام برد.
  • صنعت داروسازی: PDMS در صنعت داروسازی به عنوان داروی ضد نفخ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سیلیکون ها به عنوان یک کلاس ، حس ، ظاهر و عملکرد محصولات آرایشی را بهبود می بخشند. این مواد به عنوان مرطوب کننده های ابریشمی ، نرم کننده ها ، حلال ها و مواد رساننده سایر مواد مراقبت از پوست عمل می کنند. سیلیکون ها به دلیل کشش سطحی کم قادر به کمک به قرمزی و تحریک پوست هستند که باعث می شود به راحتی در سطح پوست پخش شوند و یک پوشش محافظ ایجاد کنند.

پلی متیل سیلس اسکیوکسان با تشکیل یک فیلم نامرئی در سطح پوست به عنوان یک ماده تشکیل دهنده فیلم عمل می کند. این فیلم یک احساس روان کننده ، صاف و ابریشمی ایجاد می کند که احساس چربی یا چسبندگی نمی کند. هنوز هم اجازه می دهد اکسیژن ، نیتروژن و سایر مواد مغذی مهم عبور کنند اما از تبخیر آب جلوگیری می کند. در نهایت ، این منجر به پوستی می شود که به نظر می رسد و احساس رطوبت و صاف بودن می کند. علاوه بر این ، فیلم تشکیل شده توسط این ماده قابلیت دفع آب بسیار خوبی دارد. این خاصیت برای فرمولاسیون محصولات ضد آفتاب مفید است
آرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش اولئیک اسید Oleic acid محصول مالزی ، چین ، ایران در بسته بندی ۱۸۵ کیلویی
خرید فروش اولئیک اسید محصول چین با کیفیت بسیار بالا تناژ موجود oleic acid
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
خرید و فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


خرید فروش دی فنیل استونیتریل چین 25kg
خرید فروش دی فنیل استونیتریل و دی متیل امینو ایزو پروپیل کلراید هیدروکلراید چین 25kg
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 131)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم