Search

شنبه 26 خرداد 1403

منو

آرایشی بهداشتی


قيمت:   ۰ تومان

مواد اولیه آزمایشگاهی » آرایشی بهداشتی

فروش پلی کواترنیوم 7 محصول چین با کیفیت بالا در بسته بندی 25 کیلوگرم موجود و دارای مجوز مصرف, لطفا جهت دریافت آنالیز کالا و استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. 09122967819 ,88984092 ,88984093,88984094

درباره پلی کواترنیوم 7

یک کوپلیمر محلول در آب کاتیونی با توانایی تمیزکنندگی عالی در محصولات مراقبت شخصی به ویژه محصولات مراقبت از مو است. کوپلیمر نتیجه پلیمریزاسیون دی آلیل دی متیل آمونیوم کلراید (DADMAC) و آکریل آمید (AAM) برای تولید پلی کواترنیوم 7 (PQ7) است.

فرمول مولکولی آن: (C8H16ClN) n (C3H5NO) متر است. استفاده از این مونومرهای بسیار پایدار منجر به تولید یک کوپلیمر پایدار با طیف گسترده‌ای از توانایی‌ها می‌شود.مونومر DADMAC بسیار آب دوست است. با همین ویژگی از طریق جذب رطوبت از هوا منجر به بروز خاصیت مرطوب‌کنندگی می‌شود. مونومر AAM یک ماده اولیه پتروشیمی است که از گاز طبیعی به دست می‌آید و دارای حجم کمی است. میزان این مونومرها در محصولات مراقبت شخصی حدوداً 25–50 درصد مول DADMAC و 50-75 درصد مول AAM می‌باشد.

ساختار واحدهای تکرار شونده، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است و توزیع این واحدها در سراسر کوپلیمر با فرآیندی مشخص، به دقت کنترل می‌شود. (1- DADMAC و 2- AAM)


پس از ساخته‌شدن، کوپلیمر به دقت توسط کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC) در اینجا برای ارزیابی بالاترین کیفیت محصول، تجزیه و تحلیل می‌شود. نهایتاً پس از طی مراحل کامل پلی کواترنیوم 7 تولید می‌شود.

PQ7 برای کاربرد در اسپری‌های نرم‌کننده مو و به عوان یک ماده ضدعفونی‌کننده مناسب است و امکان شست‌وشوی راحت‌تر را فراهم می‌کند. علاوه بر موارد مذکور باعث نرمی و درخشش موهای خشک می‌شود. پلی کواترنیوم 7 وقتی در دمای اتاق قرار می‌گیرد به عنوان مایعی بی‌رنگ یا زرد کم رنگ توصیف می‌شود.

پلی کواترنیوم به عنوان یکی از نام‌های بین المللی مواد آرایشی و بهداشتی در نظر گرفته می‌شود که یک مشخصه برای پلیمرهای پلی کاتیونی است که بیشتر در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و مو استفاده می‌شود. در حال حاضر 37 پلیمر در این گروه خانواده وجود دارد و هر یک از این پلیمرها خاصیت خاصی دارند که باعث اهمیت آن در یک صنعت خاص می‌شود.

مثال‌هایی از کاربرد پلی کواترنیوم 7:

 • نرم‌کننده‌های مو
 • شامپوها
 • محصولات ضدریزش مو
 • پاک‌کننده‌های پوستی نرم‌کننده
 • ژل‌های شست‌وشوی بدن
 • مایع دستشویی
 • دئودورانت‌ها و ضدعرق‌ها
 • محصولات مرتبط به شیو و اصلاح

پلی کواترنیوم 7 چگونه کار می‌کند؟

با توجه به خصوصیات آنیونی طبیعی موها، مواجهه بارهای مثبت PQ7 با بارهای منفی تارهای مو، منجر می‌شود که نتیجه آن موهای صاف با یک براقیت باشد و یک لایه نازک بر روی موها ایجاد می‌کند. این لایه نامرئی نازک به مو اجازه می‌دهد تا شکل خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ کند.

دلایل استفاده از پلی کواترنیوم 7

دارای خاصیت ضدالکتریسیته می‌باشد. منجر به ایجاد یه لایه محافظتی روی موضع مصرفی می‌شود. یکی از کاربردی‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین مواد جهت ارائه خواص مذکور از جمله مرطوب‌کنندگی است. در محصولات مراقبت از مو باعث رفع گره‌خوردگی مو و سهولت شانه‌زدن می‌گردد. این ماده به صورت یک پلی‌الکترولیت کاتیونی عمل می‌کند و می‌تواند در تصفیه‌خانه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.


فواید:

 • احساس نرمی و مخملی را ایجاد می‌کند و باعث بهبود لغزش و رطوبت در محصولات مراقبت از پوست و مو می‌شود
 • شانه کردن و مرطوب شدن موها را به دلیل خاصیت ضد استاتیکی آن بهبود می‌بخشد
 • خواص آنتی استاتیک قوی برای استفاده در محصولات بی آب ایده آل است
 • کف غنی و خامه ای به شامپوها و ژل های دوش ارائه می‌دهد
 • بدون اثر تجمع

عملکرد پلی کواترنیوم 7

 • خرید پلی کواترنیوم 7 با عملکرد بالا یک نرم کننده عالی کاتیونی برای محصولات مراقبت از پوست و مو است. در سطوح معمول استفاده از 0.5٪ تا 5٪ (مواد جامد کوپلیمر)، پلی کواترنیوم 7 می‌تواند با افزودن روانکاری، نرمی، خاصیت نرم کنندگی موهای سبک و بدون تجمع بیش از حد، عملکرد را افزایش دهد.
 • ایده آل برای استفاده در شامپو و ژل های دوش، اسپری روی، بگذارید در نرم کننده های مو. پلی کواترنیوم 7 یک ماده پاک‌کننده بسیار خوب است و برای شستشوی مرطوب راحت‌تر لغزش ایجاد می‌کند. به موهای خشک نیز لطافت و درخشندگی می‌بخشد.
 • سازگار با اکثر سیستم‌های سورفاکتانت.
 • برای فرمولاسیون ژل حمام / دوش، محصولات 2 در 1، شامپو و نرم‌کننده‌ها نیز شستشو داده می‌شود. دارای کاربرد در برنامه‌های مراقبت از پوست شامل کرم‌های اصلاح، افزودنی‌های حمام، کرم‌ها، لوسیون ها و دئودورانت‌ها هستند.
 • در غلظت‌های بالاتر از 0.5 تا 5 موضعی معمول ذکر شده در بالا ویژگی‌های تشکیل‌دهنده فیلم این پلی کواترنیوم 7 ممکن است در ژل مو، موس و لوسیون های تنظیم کننده استفاده شود.
 • حلالیت – محلول در آب / با تحریک در آب پخش می‌شود.

ایمنی پلی کواترنیوم 7:

مطابق برگه اطلاعات ایمنی مربوط به ایمنی ماده، پلی کواترنیوم 7 فاقد سمیت بوده، پایدار نیست و تجمع زیستی ندارد و به طور کلی ماده خطرناکی محسوب نمی‌شود.

اثرات جانبی

پلی کواترنیوم 7 در محصولات مراقبت از مو کاملاً بی‌خطر تلقی می‌شود. با استفاده منظم از محصولات مراقبت از مو که حاوی این ماده شیمیایی هستند، هیچ عارضه جانبی قابل توجهی وجود ندارد. پنل تخصصی بررسی مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی (CIR) عنوان کرده است که پلی کواترنیوم 7 به طور کلی برای استفاده به عنوان یک ماده موثر در مواد آرایشی و محصولات مراقبت از پوست و مو بی‌خطر است.

زنان باردار و شیرده می‌توانند از محصولات با پلی کواترنیوم 7  حتی به صورت روزانه استفاده کنند زیرا استفاده از این ترکیب در این جمعیت شناختی بی‌خطر است. استفاده از آن بی‌خطر است، همچنین ممکن است برای نوزادانی که پوست بسیار حساس دارند بسیار مناسب باشد. افرادی که پوست حساس دارند نیز ممکن است از خاصیت نرم کنندگی این ماده شیمیایی بر روی مو و اثر مرطوب کنندگی آن بر روی پوست بهره مند شوند.

پلی کواترنیوم 7 هنوز هم ممکن است باعث شود تعداد کمی از مردم امروز در هنگام استفاده از محصولاتی که این فرمولاسیون را دارند، تحریک پوستی جزئی داشته باشند. قطعاً مشورت با یک متخصص پوست برای جلوگیری از هرگونه واکنش پوستی ناخوشایند به محصولات مراقبت از پوست یا مو با پلی کواترنیوم 7 ضروری است


تاریخچه و منشأ پلی کواترنیوم 7

پلی کواترنیوم 7 به خانواده ای از پلیمرهای پلی کاتیونیک اختصاص دارد که به طور خاص برای بسیاری از صنایع استفاده می‌شود اما در اصل به عنوان نرم کننده کاتاتونیک مو و همچنین به عنوان یک ماده مرطوب کننده موثر برای مراقبت از پوست استفاده می‌شود.

کاربردها و استفاده‌های پلی کواترنیوم 7

استفاده از پلی کواترنیوم 7 در دوران باستان شنیده نشده است. با این حال، فرهنگ‌های باستان از قبل مراقبت از مو و پوست را انجام می‌دادند. مراقبت از مو با استفاده از روغن‌های اساسی، عصاره‌های میوه و گیاهان امکان پذیر شد. این فرمولاسیون موها را ابریشمی نرم و از بین بردن آن آسان بود، اما با پیشرفت هایی که در زمینه مراقبت از پوست و مو انجام دادند، پیشرفت‌های چشمگیری حاصل شده است.

پلی کواترنیوم 7 معمولاً به عنوان عامل تهویه مو استفاده می‌شود. این ماده موثری در شامپوها و نرم کننده‌ها است زیرا توانایی از بین بردن گره‌ها و صاف كردن موهای بی‌نظم را دارد. این ماده همچنین یک ماده اسپری روی نرم کننده‌ها و همچنین مواد مرطوب کننده است که باعث می‌شود موها ابریشمی نرم و راحت شانه شوند. موهای خشک از محصولات مراقبت از مو با پلی کواترنیوم 7  بسیار سود می برند، زیرا می توانند به موهای کدر، حالت براقی ببخشند.پلی کواترنیوم 7 کف غنی و خامه‌ای به شامپوها و ژل‌های دوش می‌دهد. و فاقد اثر تجمع است.

پلی کواترنیوم 7 فقط برای خشکی مو نیست بلکه ممکن است برای انواع طبیعی مراقبت از مو نیز استفاده شود تا تیرگی و آسیب مو را از بین ببرد. این ماده همچنین بخشی اساسی از فرمولاسیون های رنگ مو، موس و اسپری‌های مو است. بار مثبت پلی کواترنیوم 7 و سایر پلیمرها بار منفی پروتئین مو را خنثی می‌کند و در نتیجه مو صاف و هموار می‌شودآرایشی بهداشتی
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


فروش کوجیک اسید حجم ۲۵ کیلوگرم محصول چین موجود با کیفیت بالا گرید آرایشی بهداشتی
واردات و فروش کوجیک اسید kojic acid چین آرایشی بهداشتی بسته بندی ۲۵کیلوگرم موجود
آرایشی بهداشتی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


آرایشی بهداشتی
۰ تومان


پارسول ۵۰۰۰ Parsol بسته بندی ۲۵ کیلوگرم محصول DSM موجود
PARSOL® 5000 is a strong UV-B absorber that helps boost SPF values significantly. An oil-soluble off white powder, this product is compatible with most popular cosmetic ingredients. PARSOL® ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پروتئین وی کنستانتره 80 درصد WPC 80% واردات جدید از کشور هند در پاکت های 20 کیلویی با بالاترین کیفیت تماس ...
مشخصه ها: حاوی 80% وی پروتئین، با قابلیت هضم و جذب بالا پروتئین تقویت کننده سیستم ایمنی حاوی اسیدهای امینه ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش اولئیک اسید Oleic acid محصول مالزی ، چین ، ایران در بسته بندی ۱۸۵ کیلویی
خرید فروش اولئیک اسید محصول چین با کیفیت بسیار بالا تناژ موجود oleic acid
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
خرید و فروش پودر کراتین بیس و هیدروکلراید بسته بندی 25 کیلویی گرید دارویی خوراکی 09122967819 واتس اپ
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


خرید فروش دی فنیل استونیتریل چین 25kg
خرید فروش دی فنیل استونیتریل و دی متیل امینو ایزو پروپیل کلراید هیدروکلراید چین 25kg
آرایشی بهداشتی
۰ تومان


فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
فروش گلوتاتیون احیا Glutathione Reduced محصول چین گرید آرایشی ۲۵ کیلویی موجود تماس : ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۹۷-۸۸۹۸۴۰۹۴-۸۸۹۸۴۰۹۳-۸۸۹۸۴۰۹۲ ...
آرایشی بهداشتی
۰ تومان
1
بعدي
آخر
(1 تا 10 از 131)

راه اندازي فروشگاه در Eforosh رايگان است

فروش تریس هیدروکلراید،کوجیک اسید,استونیتریل،گلیکولیک، گلوکزامین،کندروتین،دی،فنیل،استو،نیتریل،متادن،افغانستان،کوژیک اسید,هیالورونیک اسید,دی فنیل استونیتریل,DIPHENYLACETONITRILE,پاراستامول,PARACETAMOL,استامینوفن,سدیم اسکوربیل فسفات،متادون،متادن،فروش متادون،متادون پودری،متادون پودری چین،Methadon,فروش Methadon,واردکننده متادون،خرید متادون،تریزما هیدروکلراید،تریس هیدروکسی متیل امینو متان،فروش تریس بیس،فروش تریس هیدروکلراید،تریتون ایکس،فروش تریتون،فروش پنتیلن گلایکول،خرید پنتیلن گلایکول،پنتیلن گلایکول پنتیلن گلیکول پنتیلن ،پنتیلن گلایکول، پنتیلن گلیکول، penthylene glycol , ارایشی ، بهداشتی، ارایشی بهداشتی، بهداشتی، آرایشی، واردات، چین،فروش ترایزول ترمو،فروش ترایزول گیبکو،خرید و فروش سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم اسکوربات،وارد کننده سدیم آسکوربات،واردکننده سدیم اسکوربات،واردکننده سدیم آسکوربات،فروش ویتامین سی،فروش ویتامین c، کلاژن،فروش کلاژن،فروش کلاژن خوراکی،ژلاتین،کلاژن گاوی،کلاژن ماهی،فروش کلاژن خوراکی،انواع کلاژن خوراکی،انواع کلاژن،واردات کلاژن،واردات کلاژن خوراکی،collagen،فروش collagen خوراکی،واردکننده کلاژن،کلاژن فرانسه،کلاژن گاوی خوراکی چینی،کلاژن چینی،اتیل وانیلین،فروش اتیل وانیلین،وارد کننده،مواد شیمیایی،مواد ازمایشگاهی،مواد آزمایشگاهی،فروش اسید آمینه،فروش اسید امینه، فروش ال پرولین، فروش پرولین، گلوتامین،تری فلورواستیک اسید،سدیم اسکوربات،سدیم آسکوربات،واردات چین،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،هیالورونیک اسید،واردات سیگما،فروش رنگ،سیگما،مرک،آلمان،المان،چین،واردکننده مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،نماینده رسمی شرکت مرک در ایران،واردات دارو،دارو،مواد اولیه،ارایشی بهداشتی،مواد اولیه آرایشی بهداشتی،سیگما،کد،واحد،وارد،دانشگاه،ازمایشگاه،آزمایشگاه،واردکننده سیگما،فروش مواد آزمایشگاهی،MERCK,SIGMA,ALDRICH,CDH,CDH INDIA,DEXTRIN,DEXTRINE,HYALURONIC ACID,هیالورونیک اسید،نماینده شرکت سیگما،مواد،فروشنده،واردکننده،فروش مواد شیمیایی،فروش مواد شیمیائی،اسید آمینه،اسیدهای آمینه،اسید امینه،دارو،مواد اولیه،شیمی،نمایندگی مرک،نمایندگی MERCK،شیمی،ازمایش،ازمایشگاه،آزمایشگاه،آزمایشگاهی،واردات،اصل،ارجینال،ارژینال،واردکننده شرکت CDH، صادرات،واردات،هند،سولفوریک،متانول،اتانول،هیدروژن،سولفات،سدیم،پتاسیم،کلریدریک،ارایشی،بهداشتی،دارو،واردات مواد اولیه دارویی،واردات مواد شیمیایی شرکت مرک المان،کارلو،کارلو اربا،نماینده شرکت کارلو ایتالیا،اسید،اسید امینه،اسید آمینه،اسیدهای امینه،واردات انواع ویتامین،ویتامین ا،ویتامین آ،ویتامین بی،ویتامین سی،ویتامین دی،ویتامین ای،ویتامین د،ویتامین کا،لایزین،گلوتامین،استیک اسید،فلورو،فلوئور،آهن،اهن،سولفات،هیدروژن،هیدرات،واردات مواد شیمیایی،واردات مواد شیمیائی،واردات شرکت مرک،واردات شرکت ،شیمی،فیزیک،شیشه الات،شیشه آلات،،واردات مواد شیمیایی شرکت سیگما،مواد اولیه،داروسازی،سازمان،استونیتریل،هند،مواد هندی،مواد،ماده،مواد،نمایندگی مرک المان،نمایندگی مرک آلمان،نماینده سیگما امریکا،نماینده سیگما آمریکا،نمایندگی سیگما،فروشنده مواد شیمیایی،مواد عمده،مواد خرد،داروسازی تماد،داروپخش،انستیتو پاستور،واکسن،امپول،آمپول،واردات مواد،مواد کارلو،هگزان،اتیل،متیل،کلراید،دی فنیل استونیتریل،ان-۲-کلرو پروپیل دی متیل امونیوم کلراید،استیک اسید،ضدعفونی،ماسک،الکل،کلسیم،فسفات،بروماید،فلوراید،بتاسیکلودکسترین،بتا سیکلو دکسترین،بتا-سیکلودکسترین،شیمی،استامینوفن،پاراستامول،اتیل اولئات،اسدهای چرب،مریستات،گلیسیدیل،فروش استامینوفن،فروش ،واردات مرک،سدیم دودسیل سولفات،فروش بنزوکائین،بنزوکائین,لیدوکایین,لیدوکائین,دی فنیل استونیتریل,مواد شیمیایی,شیمیایی,شیمیائی,تائورین,کراتین,لوتئین,هیدروکینون,پروتئین,دگزامتازون,سیپروهپتادین,سدیم اسکوربیل فسفات,سدیم,پتاسیم